HU  |  EN  |  RO

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

A Donau Lab Kft. tevékenységének fejlesztéséhez új munkatársat keres.

Munkaköri leírás:

Laboratóriumi, kísérleti és technológiai berendezések értékesítésével foglalkozó mérnök.

  • új piaci lehetőségek fejlesztése
  • személyes találkozók a meglévő ügyfelekkel, új ügyfélkapcsolatok kiépítése
  • értékesítés utáni tevékenységek: ügyféltámogatás, piackutatás, marketing tevékenységek tervezése
  • prezentációk és szemináriumok szervezése
  • kapcsolattartás a beszállítókkal, szoros együttműködés a cég többi dolgozójával

Elvárásaink:

  • Vegyészmérnöki vagy vegyész diploma
  • Előnyben jelent: értékesítési tapasztalat (ügyfelekkel való munka) vagy laboratóriumban szerzett tapasztalat.
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • jó számítógépes ismeretek (MS Office, Windows, internet)
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Hajlandóság az ügyfelek meglátogatására, alkalmankénti külföldi képzéseken való részvételre
  • Megbízható, kommunikatív, önmotivált, felelősségteljes, jó személyközi, szervezési és tárgyalási készségekkel rendelkező, kis csapatban dolgozni kész, szívesen tanul új ismereteket és szeret emberekkel dolgozni

Kínálunk:

  • 6 hónap próbaidő után határozatlan idejű szerződést
  • Rugalmas munkaidőt, önálló munkaszervezést
  • Minőségi berendezésgyártók képviseletét
  • Rendszeres képzést a berendezésgyártóktól
  • Dinamikus és rugalmas vállalati környezetben való munkavégzés, több mint 30 éves piaci hagyományokkal
  • Céges autó (magánhasználatra is), céges telefon és laptop
  • Ösztönző fizetést

Ha felkeltettük érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát címünkre: [email protected].